Field Trip

Seyahat ve Yerel
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.7 MB
  • Sürüm 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Niantic
Field Trip uygulaması görüp görebileceğiniz en faydalı ve muhteşem olarak gördüğüm bir mobil uygulamadır.

Field Trip uygulaması görüp görebileceğiniz en faydalı ve muhteşem olarak gördüğüm bir mobil uygulamadır. 

Mobil cihazınızın arka planında sessiz sedasız çalışan Field Trip uygulaması İOS mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirilebilen bir mobil uygulamadır. Çevrenizdeki dünyadaki serin, gizli ve benzersiz şeylere rehberlik eden Field Trip uygulaması ilginizi çekecek bir şeye yaklaştığınızda size uyarı verir ve kulaklığınız veya bluetoothunuz bağlıysa, size bilgi okuyabilir.

Field Trip, yerel tarihten en yeni ve en iyi alışveriş yerlerine, yemek yerlerine ve eğlenmek için her şeyi öğrenmenize yardımcı olabilecek kapasiteye sahip geniş çaplı bir uygulamadır. İstediğiniz yerel yayınları seçerseniz, bu yerlerin yanında yürürken bilgi otomatik olarak telefonunuzda görüntülenir.

Thrillist, Food Network, Zagat ve Run Riot gibi eğilimli yayınlar, yemek yiyebileceğiniz en iyi yerleri gösterecek ve sizlere Field Trip uygulaması sayesinde sizlere en kaliteli yaşam fırsatlarını kaçırmamanız için kapı açacak bir uygulamadır. 

Mimarlık, tarihi yerler ve etkinlikler, yaşam tarzı, teklifler ve fiyatlar, yiyecek içecekleri ve eğlence, film mekanları, dış mekan sanatı ve dahası uygulama içerisinde sizlere bilgi vermek için bekliyor. 

Field Trip bildirimlerinin frekansını ayarlamak için üç farklı mod arasından seçim yapabilirsiniz. Çevrenizdeki ilgi çekici noktaları ortaya çıkarmak için harita görünümünde kartlara dokunarak çevrenizdeki "Alan Gezisi" değerli yerlerini bir haritada görme imkanını yakalayabilirsiniz.

Araba sürerken Field Trip'e katılın. Field Trip, ne zaman sürdüğünüzü algılayabilir ve ilginç yerler hakkında otomatik olarak "konuşma" yapabilir ve çevrenizdeki deneyiminizi sizlere yaşatmak için çalışır halde bekler. 

Field Trip indir